HomeplZalecenia dotyczące stosowania klenbuterolu

Zalecenia dotyczące stosowania klenbuterolu

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

U mężczyzn zalecana dawka klenbuterolu w przypadku odwodnienia i utraty wagi wynosi 120-140 mikrogramów na dobę. Dla kobiet średnia dawka clenbuterolu w przypadku odwodnienia i utraty wagi wynosi 80-100 mikrogramów na dobę. Kurs clenbuterolu ma swoje subtelne cechy, które muszą być ściśle przestrzegane, aby uniknąć skutków ubocznych.

Kurs klenbuterolu trwa zwykle 2 tygodnie, po czym rozwija się uzależnienie (tolerancja receptorowa) i zmniejsza się skuteczność. Następnie należy zrobić 2 tygodnie przerwy, a potem powtórzyć kurs.

Czas trwania i skuteczność klenbuterolu może być zwiększona przez włączenie ketotifenu. Czasami zaleca się kurs pulsacyjny – 2 dni na, 2 dni poza – aby zapobiec adaptacji receptorów, ale ten schemat jest mniej skuteczny. Skorzystaj z tego linku anaboliki-pl.com/spalacz-tluszczu/clenbuterol/ aby zobaczyć ofertę clenbuterolu.

Działanie klenbuterolu

  • Spalanie tłuszczu i wysuszanie mięśni.
  • Wzrost siły.
  • Wzrost temperatury.
  • Zmniejszony apetyt.
  • Rewitalizacja umysłowa.
  • Działanie antykataboliczne.
  • Działanie anaboliczne (słabo wyrażone).

Niska częstotliwość występowania skutków ubocznych, niemal całkowity brak szkód dla zdrowia (w praktyce praktycznie nie występują nieodwracalne skutki uboczne) oraz szeroki wachlarz pozytywnych efektów sprawiają, że clenbuterol jest jednym z najlepszych kulturystycznych fat-relieverów. Na naszej stronie anaboliki pl możesz zamówić farmaceutyki sportowe w najniższej cenie w Polsce.

Clenbuterol i alkohol

Nie zaleca się łączenia klenbuterolu z alkoholem, gdyż może to nasilić nudności i kołatanie serca. Clenbuterol i alkohol zwiększają obciążenie układu sercowo-naczyniowego. Ponadto alkohol zaburza odchudzanie i chudnięcie. Alkohol niszczy mięśnie. Przeczytaj główny artykuł: alkohol a mięśnie.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na lek, tyreotoksykoza (choroba tarczycy), tachykardia, tachyarytmia (szybkie nieregularne bicie serca), zwężenie aorty podaortalnej (niezapalna choroba tkanki mięśniowej lewej komory serca, charakteryzująca się znacznym zwężeniem ubytku), ostry zawał serca, ciąża.

- Advertisement -
- Advertisement -
Stay Connected
16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
Must Read
- Advertisement -
Related News
- Advertisement -
%d bloggers like this: